23Kas

Nisan Kahyaoğlu

Humanera beraber çalıştığımız pozisyonlarda her adımda bize destek vererek işe alım sürecimizi sorunsuz bir şekilde yönetmemize yardımcı oldu. Humanera ekibinin profesyonelliği ve hızı etkileyici. Bizimle her zaman iletişimde kalıp, herhangi bir soru veya endişemiz olduğunda hızlı çözümler sunarak ihtiyacımıza uygun adayları hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı oldular. Humanera işe alım sürecinde işbirliği yapmak için iyi bir partner.

23Kas

Tuğçe Özdoğan

Humanera ile son birkaç yıldır güvenilir bir ilişkimiz ve işbirliğimiz var.

Birlikte çalışmak için harika bir istihdam ajansı. İhtiyaçlarınızı dinliyorlar ve kültürünüzü ve doldurmak istediğiniz rolü anlamak için çok çalışıyorlar, böylece ekibinize iyi uyum sağlarken işi yapabilecek yüksek kaliteli adaylar sağlayabiliyorlar. Nicelikten ziyade niteliğe odaklanmaları, değerli zamanınızı boşa harcamadan doğru adayı bulmanızı sağlar. Geçiş sürecimiz ve sonrasında onlarla birlikte çalıştık ve sağladıkları hizmet ve değeri takdir ediyoruz.

23Kas

Olcay Döker

Uzun süredir işe alım projelerimde Humanera ile iş birliği içindeyiz. Süreçte her zaman ulaşılabilir, destekçi bir yaklaşımla çözüm üreten Danışmanlar ile çalışıyorum. Özellikle yaklaşımları agresif olmak yerine sonuç odaklı olması hem güveni hem de katkıyı arttırıyor.

23Kas

Ekin Doğu Ekmekçigil

Humanera Danışmanlık ile çalışmaya başladığımız an itibariyle uzmanlıkları ve müşteri odaklı çözümleriyle işe alım sürecimizi başarılı bir şekilde yürütmemizi sağlamıştır. Kurum kültürünü, ekiplerin beklentilerini ve açık pozisyonlarımızda gereken yetkinlikleri doğru analiz ederek, sonuç odaklı yaklaşımlarıyla işe alım sürecimizde tereddüt etmeden destek alabileceğimiz bir iş ortağımızdır. Uzman danışman kadrosu, hızlı aksiyonları, dürüst ve iş birlikçi yaklaşımlarıyla fark yaratmaktadırlar. Humanera Danışmanlık ile işbirliğimizden oldukça keyif aldığımızı paylaşmak isterim.

23Kas

Ferit Sarper

Humanera ile 2019 yılında çalışmaya başladık. Gerek İstanbul gerekse İzmir Ofislerinden almış olduğumuz destek bize İnsan Kaynakları alanında hız ve verimlilik kazandırdı. Yönetim olarak işlerimizi kolaylaştırmanın yanında, kısa zamanda güncel hayatlarına yansıyan uyarlamalar, ekip üyelerimiz üzerinde de pozitif bir etki yaratmaktadır. Hem operasyonel alanda aldığımız hizmetlerden hem de iş akışının ve çalışma ikliminin iyileştirilmesi konularındaki yönlendirmelerinden yararlanıyoruz. Humanera ile çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

23Kas

GAMAK

Şirketimizin yeniden yapılanma sürecinde gösterdiği yoğun çaba ve destekten dolayı Sayın Göksel Önder nezdinde bütün Humanera ekibine teşekkür ederiz. Alışılagelmiş danışmanlık hizmetlerinin ötesinde, bizden biri olarak süreçlerde yer alıp özellikle her daim ulaşılabilir olmanız başarıya ulaşmamızda en büyük etken olmuştur.

Firmamızın yaşadığı bu büyük dönüşümün önemli bir parçası olan Humanera ile çalışmış olmaktan duyduğumuz memnuniyeti belirtir, işbirliğimizin artarak devam etmesini temenni ederiz.

Saygılarımızla,

06Haz

Özge Günesen

Şirket önceliklerimize ve beklentilerimize çok hızlı adapte olarak bizimle aynı hedefleri paylaşan deneyimli danışman kadrosu HUMANERA’yı başarılı kılan en önemli özellik. Bu yeteneklerini doğru adayları tespit etme, cezbetme ve elde etme alanında çok iyi kullanıyorlar.

Ayrıca çok profesyonel çalışıyorlar. Birlikte çalıştığımız tüm roller için ayrı ayrı rapor tutuyorlar, maillere hızlı dönüyorlar ve her adımda bizlere süreç hakkında bilgi veriyorlar. Bu da daha verimli çalışmamıza ve iletişimde kopukluk yaşamamamıza olanak sağlıyor. Her işbirliğimizden önce hem teknik hem ik alanında çalışan arkadaşlarla toplantılar yapıp rolün gereksinimlerini tam kavrayıp bu şekilde adaylar iletiyorlar. Bu da hem zaman hem emek kaybını önlüyor. Tüm iş birlikteliğimiz boyunca hassas yaklaşımınız ve emekleriniz için çok teşekkürler.

06Haz

Nuriye Gümrükçüler

HUMANERA ile 2022 yılı içinde çalışmaya başladık. Çalıştığımız süre boyunca gerek sunulan aday profilleri gerekse tüm işe alım süreçlerinde tatmin edici bir performans sergilediler, çalışmalarımıza memnuniyetle devam ediyoruz.

06Haz

Burak Hucuptan

Şirketimizin vizyonuna uygun, bizi anlayan ve gelişimimize destek verecek adaylar ile görüşmemizi sağlayan HUMANERA ailesinden çok memnunuz. Doğru insan kaynağı ile büyüme hızımızı ve kurumsallaşma süreçlerimizi arttırdığı için çok teşekkür ederiz.

İyi ki varsınız…