Etkili Mülakat Stratejileri Eğitim Programı

Mülakat bir organizasyonun kritik iş risklerinden biri olan yetenek yönetimi sürecinin önemli bir aşamasıdır. Ve etkin olmayan mülakat ve seçme organizasyon için ciddi sonuçlar doğurabilir.

HUMANERA’nın Etkili Mülakat Stratejileri Eğitim Programı, hem yetenek kazanım / İK yöneticileri hem de işe alım yöneticileri için etkin mülakatların nasıl yapılacağı konusunda şirketlerin benzersiz iş ve kültürü doğrultusunda özelleştirilebilir bir çözüm olarak tasarlanmıştır.

Kanıta dayalı Etkili Mülakat Stratejileri Eğitim Programımız, şirketlere, yetenek kazanım/insan kaynakları yöneticileri ve işe alım kararı veren yöneticilerine doğru işe alım kararları verme ve maliyetli hatalardan kaçınma ve ayrıca işveren markasına katkı sağlaması açısından aday deneyimine yatırım yapmalarına olanak tanıyan güçlü bir programdır.

Üst ve orta düzey yönetici transferleri alanında önemli bilgi birikimine sahip eğitmenlerimiz ile şirketinizin yetenek edinme/İK yöneticilerinin ve işe alım yöneticilerinizin etkin yetenek kazanım sürecinin çok önemli bir parçası olan mülakat yapma yetkinliklerinin geliştirilmesinde katkı sağlıyoruz.