Neden HUMANERA

Gelecek stratejinizi destekleyecek başarılı ekipler kurmanıza, organizasyonunuz için değer üretmenize yardımcı oluyoruz.

Şirketlerin kurumsal sürdürülebilirlik yaklaşımını sağlayabilmeleri için üst düzeyde performans sergileyen yeteneklerle ilerlemek zorunda oldukları kaçınılmazdır. HUMANERA yapılandırılmış süreçleri, yetkinlik envanterleri, objektif ve karşılaştırmalı değerlendirmeleri, yaklaşımı ile yüksek performanslı proje yönetimiyle organizasyonların beklentileri arasında optimum örtüşme sağlar.

İş Ortaklarımızın HUMANERA’yı tercih etmelerinin sebebi, başarılı sonuçlar elde eden itibarından ve sürece önemli katkıda bulunmasının yanı sıra İş Ortaklarının yüksek beklentisini sürekli ve standartların çok üzerinde karşılamasından ötürüdür.

Sorumluluğunu aldığı tüm çalışmalardaki bu başarı ve uzun soluklu İş Ortağı ilişkilerinin sonucu olarak HUMANERA’nın tercih edilmesindeki temel taşlar şunlardır:

Derin Deneyim

Belirli sektörlerdeki iş dinamiklerini, ihtiyaçları ve trendleri bilir, takip ederiz.Derin deneyimimizle, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde anlar ve etkili bir hizmet sunma konusunda avantaj elde ederiz.

Derin deneyimimiz, sunduğumuz hizmet ile ilgili geniş bir bilgi ve öngörü sağlar. Bu, iş ortaklarımıza sektörel eğilimleri anlama, gelecekteki ihtiyaçlara önceden hazırlıklı olma ve stratejik planlama yapma konusunda yardımcı olur.

Net Plan ve Şeffaflık

Net bir plan ile süreçlerimizi düzenli, şeffaf biçimde yöneterek etkili iletişimi ve işbirliğini destekleriz. Güveni pekiştirir, sürecin olumlu bir deneyim olmasını sağlarız. Net plan ve şeffaflıkla, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak süreçlerimizi optimize ederken aynı zamanda tüm paydaşlara net bir yol haritası sunarız.

Değerler ve Kültür Uyumu

İş ortaklarımızın kültür ve değerlerle uyumu, sürdürülebilir bir işbirliği için temel bir unsur olduğundan, bu değerlendirmeyi yetenek kazanım danışmanlığı süreçlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak ele alırız.

Kalite Taahhüdü

İş ortaklarımızın iş stratejilerine ve hedeflerine uygun yetenekleri çekmek için stratejiler geliştirir, tüm paydaşlarımıza değer katma odaklı bir yaklaşım sergileriz. İş ortaklarımızın başarılarına katkıda bulunarak, uzun vadeli bir memnuniyet ve başarı inşa ederiz.

Hız

Hızlı işe alım süreçlerimiz iş ortaklarımızın dinamik ve rekabetçi bir ortamda başarılı olabilmelerinde önemli bir anahtardır. Kalite ve uygunluk standartlarından ödün vermeden, süreçlerimizi etkin hızda yöneterek, iş ortaklarımızın uzun vadeli başarılarına katkı sağlamaya yardımcı oluruz.

Katkımızı İzleme

Katkımızı izleyerek, iş ortaklarımızla iletişimimizi ve ilişkilerimizi güçlendiririz.İş ortaklarımızla düzenli olarak iletişim kurmak, sunduğumuz hizmetlere yönelik geri bildirimleri almak; iş stratejilerimizi gözden geçirmemize ve gerektiğinde yeniden düzenleme yapmamıza olanak tanır. İş ortağına katkımızı izlemek, güvenilir bir iş ortaklığına alan sağlar.

Beklentilerin Ötesinde
Gösterilen Performans!

% 84

Proje Tamamlama Oranı

1000 +

2008’den bu yana Yapılan İşe Yerleştirme Sayısı

% 92

Memnuniyet Endeksi

% 84

Yerleştirilen Adayların Şirketlerinde Minimum 3 yıl Kalma Oranı

HUMANERA, kurulduğu 2008 yılından bu yana, uzman kadrosu, projelerdeki özgün ve sahiplenici yaklaşımıyla yetenek kazanım alanında katkı sağlayan danışmanlık şirketidir.

Neden HUMANERA?