Kariyer Destek Programı ‘Outplacement’

Birleşme & satın almalar, yer değiştirme, teknolojik ilerleme, operasyonel ve/veya işgücü küçültme, faaliyetlerin sona ermesi, yeniden yapılanma vb. gibi nedenlerden dolayı şirketler işgücünü işten çıkarmak zorunda kalabiliyorlar. Ve bazı organizasyonlar, Kariyer Destek Programları ile yollarını ayırmak durumunda kaldıkları çalışanlarının yeni kariyer geçişlerinde yardımcı oluyorlar.

01

Mutlak Esneklik

Tamamen özelleştirilebilir Kariyer Destek Programımız, mavi yakadan şirket tepe yöneticilerine kadar organizasyonun her kademesine sunulmakta ve bireysel, bire bir, oturumlar veya grup veya karma (bireysel + grup) oturumlarla gerçekleştirilmektedir.Program ana hatlarıyla, değerlendirme araçları kullanarak adayların değerlendirilmesi ve geri bildirim, etkili özgeçmiş hazırlama, iş arama yöntem ve becerileri, mülakatlara hazırlık, iletişim ağı genişletme ve etkin kullanımı, iş alternatiflerinin değerlendirilmesi vb konuları içermektedir.
02

Kişiselleştirilmiş İlgi

Yetenek stratejistleri ve işveren markası stratejistleri, yetenekli mülakat koçları ve kariyer destek uzmanlarından oluşan Kariyer Danışmanlarımızla, piyasa ve etkili kariyer geçişi hakkında en güncel bilgileri sunar. Uzman ekibimizle gerek bireysel gerekse ekip uzmanlığımızı kullanarak eski çalışanların ihtiyaç duydukları hak ettikleri ilgi ve desteği almalarını sağlarız.
03

Uzman Desteği

Kariyer Destek Programımız son derece pragmatik ve ayakları yere basan bir programdır ve günümüzün değişken iş dünyasına göre sürekli güncellenmektedir. Her birey, etkili kariyer geçişi ve ilerlemesini sağlamayı amaçlayan strateji, analiz ve yeteneklerini pazarlama konularında onlarla birlikte çalışan deneyimli danışmanlarla ortaklaşa çalışırlar. Deneyimli Kariyer Danışmanlarımız, güçlü yanlarını anlamak, hedeflerini netleştirmek ve değerlerini başarılı bir şekilde pazarlamak için her bireyle birlikte çalışır.