HUMANERA

Şubat 2008’de Göksel Önder tarafından iş ortaklarımıza değişim, dönüşüm ve stratejik hedeflerine etki yaratmalarına yardımcı olmak üzere kurulmuş Yetenek Kazanım Danışmanlık şirketidir.Sektörüne liderlik eden, çalışanlarına ilham veren ve mükemmellik ile katma değer yaratan seçkin bir yetenek kazanım danışmanlık şirketi olma ve sürdürme vizyonuyla hareket etmektedir.Adaylarını/Müşterilerini iş ortağı olarak benimseyen, değer yaratan, faaliyet gösterdiği alanda güven veren sürdürülebilir bir şirket olma misyonunu üstlenmiştir. İlişkilerini bu eksen etrafında, uzun soluklu ve değer katmaya odaklanarak sürdürmektedir.HUMANERA, kurulduğundan bu yana, öncü uluslararası şirketlerden büyük yerel organizasyonlara kadar hedeflerini gerçekleştirmelerine katkı sağlayacak sayısız yetenek kazanım projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Güvenilir İş Ortağı

HUMANERA, ihtiyaçları tam anlayarak beraber çalıştığı organizasyonlar ile kurduğu uzun soluklu ilişki ve üzerinde çalıştığı projelerde sunduğu katkı sağlayan öneriler sonucunda elde edilen üstün başarılar ile uzun vadeli güvenilir iş ortaklıklarının temellerini atar.

Etkin İletişim

HUMANERA, her adımda sergilediği profesyonel yaklaşımı ile iş ortaklarına en güncel ve sağlıklı bilgileri zamanında, şeffaf bir şekilde aktarır.

Derin deneyim…

HUMANERA bünyesindeki değerli danışmanlar, çeşitli sektör ve şirketlerde, 20 yıldan fazla üst düzey yöneticilik yapmışlardır. Her biri engin deneyime, derin iş ve sektör bilgisine sahiptir. Hizmet verdikleri ve önemli sorumluluklar üstlendikleri çeşitli uluslararası ve öncü Türk organizasyonlarında kazandıkları tecrübelerle üstlendikleri tüm projelerde önemli katkılar sağlamakta, hedeflere ulaşılmasında kolaylaştırıcı rol üstlenerek işbirliğinin kalitesini yükseltmektedir.

Hakkımızda