Sektörel olarak yapılandırılmış ekiplerimiz, alanlarındaki derin uzmanlıklarıyla iş ortaklarımıza katkı sağlarlar.

Derin deneyimleri ve sektörlerine ilişkin kapsamlı anlayış ve kavrayışları ile ekiplerimiz, iş ortaklarımız ile yakın işbirliği sürdürür ve kusursuz bir yetenek kazanımı ve stratejileri hizmeti sunar.

Tüketici Ürünleri

HUMANERA hem gelişmiş hem de gelişmekte olan pazarlarda yerel ve uluslararası markalarla çalışan, sektörle ilgili geniş yetenek kazanım deneyim ve uzmanlığa sahip danışmanlarla katkı sağlamaktadır.

İlaç ve Sağlık Hizmetleri

HUMANERA’nın bu alandaki deneyimi, büyük küresel ilaç ve tıbbi cihaz şirketlerinden yeni kurulan şirketlere ve hızla büyüyen biyoteknoloji şirketlerine kadar tüm organizasyonları kapsar.

Teknoloji / IT / Telekomünikasyon

Hızla gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerinin sunduğu imkânlar ve değişen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda dijital bir strateji geliştirme ve uygulamaya koyabilme doğru yetenekleri kazanmaya bağlıdır.

Sanayi

Sanayi sektöründe yer alan iş ortaklarımıza adanmış ekibimiz, tüm ana endüstriyel segmentleri ve fonksiyonel sorumlulukları kapsayan bilgiye sahiptir.

Finansal Hizmetler

Finansal Hizmetler sektöründe yer alan iş ortaklarına adanmış, geniş deneyimli ekibimiz, iş ortaklarımızın hedeflerini gerçekleştirmeleri için kritik olan tüm stratejik rollerde uzmanlaşmıştır.

Sektörel Tecrübemiz