İşe Alım Süreci Dış Kaynak Kullanımı (RPO)

Kalite odaklı İşe Alım Süreci Dış Kaynak Kullanım (RPO) hizmetimiz ile işe alma maliyetlerinizi düşürür, işe alımı hızlandırır ve organizasyonunuzun başarılı olmasına etki edecek motive olmuş, yüksek performanslı ekipleriniz için en uygun adayları buluruz.

İş ortaklarımız, özellikle yoğun işe alım projeleri döneminde, yetenekleri kazanmak ve yetenek kazanma süreçlerinin etkililiğini sürdürebilmek için ekiplerini veya tüm işe alım işlevlerini, işe alım dış kaynak kullanımı hizmetimizle destekleyebiliyorlar.

15 yılı aşkın bir süredir, çeşitli sektörlerden, çeşitli büyüklükte ve yapılardaki iş ortaklarımıza RPO hizmetimizle, çok çeşitli yetenek kazanım gereksinimlerinde çözümler üretiyoruz.

İşe alım sürecinde dış kaynak kullanımı (RPO) hizmetimizde yaklaşımımız basittir – sektörünüzü biliyor, operasyonunuzu ve gereksinimlerinizi dinliyor, anlıyor ve organizasyonunuza katkı sağlayacak bir yetenek edinme modeli geliştiriyoruz.

15 yılı aşkın RPO deneyimimizle, güvenilir ekip üyelerimiz, yetenek edinme yolculuğunun her aşamasında işveren markanızı etkin şekilde yansıtarak, katkı sağlar.

RPO hizmetlerindeki uzman ekibimiz organizasyonunuzun yetenek kazanım ekibinin bir üyesi olarak işbirliği içerisinde hareket etmektedir, proje başarı göstergelerini içeren düzenli raporlamalar sunmaktadır.