Orta Düzey Yönetici Araştırma

Yetenek kazanımı ve yetenek yönetimi, kuruluşların sürdürülebilir rekabet avantajı için çok önemli katalizörlerdir.Ve yetenek kazanımı, rekabet gücünün temel bir kaynağı ve kuruluşların geleceği için kazanan bir ekip oluşturmanın kritik yapı taşıdır.

HUMANERA, kurulduğu Şubat 2008’den bu yana gerçekleştirdiği sayısız projelerle başarısını kanıtlamıştır.

Sektörel olarak yapılandırılmış, derin deneyime sahip  orta düzey yönetici araştırma ekibi olarak, yetenek kazanım işini biliyoruz ve her tür ve büyüklükteki organizasyonu tanımak için zaman ayırıyoruz.

Gelişmiş araştırma metodolojileri kullanarak kapsamlı, kalite güvenceli araştırma süreçlerimiz aracılığıyla en uygun olan yetenekleri seçip sürece dahil  etmeye yardımcı olmak için iş ortağımızla ortak çalışıyor, butik çözümler sunuyoruz.

HUMANERA’nın ana faaliyet coğrafyası Türkiye olmakla beraber, erişim kabiliyeti globaldir. Hizmet verdiği endüstri ve fonksiyonlar ile ilgili güçlü, güncel aday veri tabanı ve iletişim ağı sadece Türkiye’de çalışan profesyonelleri değil, diğer ülkeleri de kapsamaktadır. Bu geniş veri tabanı ve iletişim ağı ile birçok farklı ülkedeki organizasyonlara da hizmet vermektedir.

İş ortaklarımız ile güvenilir, değer yaratan bir iş birliği kurmaya odaklanıyoruz.

Üstlendiğimiz projelerimizde, yüksek potansiyelli adayların belirlenmesi, değerlendirilmesinin yanı sıra, iş ortaklarımız ile olan bağlılığımızın bir parçası olarak; sektör/pazar, organizasyon koşulları, paket eğilimleri, teklifinizin yapısı ve çekiciliği, adayın organizasyonunuz hakkındaki algısı konularında da katkı sağlıyoruz.

humanera insan kaynakları 3

Özgün ve Teknoloji Tabanlı Araştırma Metotları

HUMANERA, temel prensip ve ilkelerine sadık kalmak kaydı ile özgün araştırma metotları ve iletişim ağı ile temasta olduğu kişileri ve veri tabanını sürekli geliştirir, günceller.

Verimli Aday Habitatı

HUMANERA kullandığı önemli teknik araçlara ek olarak derin deneyime sahip uzmanlarının kişisel iletişim kaynaklarının avantajını ve etkisini de en verimli şekilde değerlendirmektedir. Güçlü aday veri tabanı ve geniş profesyonel ağı ile son derece etkin bir habitatta, tüm sektörlerde detaylı, arama-tarama-filtreleme yapabilmektedir.

humanera danışmanlık
humanera insan kaynakları

Güçlü İlişkiler

Yetenek bulma sürecinde hem şirket, hem adayla son derece titiz, bir o kadar da yakın, sıkı iş birliği içinde olur. HUMANERA danışmanları, daima ilgili pozisyonlara, en kısa sürede, organizasyon kültür ve takımına en uygun yeteneği bulur; yerleştirebilmelerini sağlayan temel faktörün özgün, titiz araştırma yeteneklerinin olduğunu bilirler.

Global Erişim

HUMANERA’nın ana faaliyet coğrafyası Türkiye olmakla beraber, erişim kabiliyeti globaldir. Hizmet verdiği endüstri ve fonksiyonlar ile ilgili geniş aday veri tabanı ve iletişim ağı sadece Türkiye’de çalışan profesyonelleri değil, diğer ülkeleri de kapsamaktadır.

Bu geniş veri tabanı ve iletişim ağı ile birçok farklı ülkedeki organizasyonlara da hizmet vermektedir.

humanera hr

Optimum Kısa Liste

Özgün süreçlerimiz ile kurum kültürü ile uyumu sağlayacak ve en etkin performansı gösterecek adayları hedefleriz. Biz, iş ortaklarımızı sadece, yüksek performans gösteren profesyonellerle buluşturmuyor, aynı zamanda, iş ortaklarımızın insan kaynaklarına yaptığı yatırımın geri dönüşlerinin en üst düzeye çıkartılmasında da rol oynuyoruz.

İş ortaklarımızın sunulan kısa listemizdeki her bir adayla görüşmeyi istemesini ve yerleştirmeyi ilk kısa listeden yapabilmesini hedefleriz. Bu hedefi bir kalite göstergesi olarak sürekli ölçeriz.

Süreç sonucundan bağımsız, tüm adaylarımızın “aday olma durumunun” gizliliğini özenle koruruz.