Sübeyra Karabulut

Sektör Müdürü; Teknoloji, Üretim, Otomotiv

Kariyerine ABD’de Paramounts Kings Dominion’da İşe Alım Uzmanı olarak başlayan Sübeyra, 20 yıl boyunca farklı global organizasyonlarda Yetenek Kazanımı yöneticiliği görevlerinde bulunmuş, ayrıca ABD ve BAE’de yetenek kazanımı projelerini başarıyla yönetmiştir.

Çalıştığı şirketlerde Teknoloji, Sanayi ve Otomotiv uzmanlığının şirket içerisinde önemli bir noktaya gelmesi için değerli katkılar sağlamıştır. En uygun yetenek aramaları ve aday kaynak bulma stratejileri ve aday-müşteri deneyimi yönetimi konularında uzmanlaşmıştır. Sübeyra, sektöre özel üst düzey yöneticilik pozisyonlarını da başarıyla tamamlamıştır.

Teknoloji, Sanayi ve Otomotiv alanlarında global ve yerel pek çok iş ortağı ile çeşitli projelerde görev almış olan Sübeyra kariyerine Sektör Müdürü olarak devam etmektedir.

Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi yüksek lisans derecesine sahip olan Sübeyra genç yetenekleri iş hayatına hazırlamak amacıyla üniversitelerde ve çeşitli derneklerde gönüllü çalışmalarına devam etmekte ve üniversite öğrencilerine koçluk yapmaktadır.