İş Ortaklarımızın Görüşleri

Ferit SARPER Beylerbeyi Sarperİçecek A.Ş.

Humanera ile 2019 yılında çalışmaya başladık. Gerek İstanbul gerekse İzmir Ofislerinden almış olduğumuz destek bize İnsan Kaynakları alanında hız ve verimlilik kazandırdı. Yönetim olarak işlerimizi kolaylaştırmanın yanında, kısa zamanda güncel hayatlarına yansıyan uyarlamalar, ekip üyelerimiz üzerinde de pozitif bir etki yaratmaktadır. Hem operasyonel alanda aldığımız hizmetlerden hem de iş akışının ve çalışma ikliminin iyileştirilmesi konularındaki yönlendirmelerinden yararlanıyoruz. Humanera ile çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

Ekin Doğu EKMEKÇİGİLBNP Paribas Cardif / Yetenek Kazanımı Yönetmeni

Humanera Danışmanlık ile çalışmaya başladığımız an itibariyle uzmanlıkları ve müşteri odaklı çözümleriyle işe alım sürecimizi başarılı bir şekilde yürütmemizi sağlamıştır. Kurum kültürünü, ekiplerin beklentilerini ve açık pozisyonlarımızda gereken yetkinlikleri doğru analiz ederek, sonuç odaklı yaklaşımlarıyla işe alım sürecimizde tereddüt etmeden destek alabileceğimiz bir iş ortağımızdır. Uzman danışman kadrosu, hızlı aksiyonları, dürüst ve iş birlikçi yaklaşımlarıyla fark yaratmaktadırlar. Humanera Danışmanlık ile işbirliğimizden oldukça keyif aldığımızı paylaşmak isterim.

Sinem TARHANCoty Kozmetik / Ülke Genel Müdürü

Humanera Danışmanlık ile farklı pozisyon arayışlarımız için çalışma fırsatımız oldu. Uzunca bir süre de karşılıklı güven ilişkisi ile çalıştık. Danışmanları son derece ilgili, sektör bilgisi sahibi, müşteri odaklı, empatik ve hızlılar. Şirketime çok katma değer sağlayan ekip arkadaşlarımı bünyeme katmama vesile oldular. Son derece şeffaf, yakın, işbirlikçi, bilgi akışının sürekli olduğu bir ilişkimiz oldu. Humanera ile çalışmaktan çok memnun kaldık.

Adaylarımızın Görüşleri

Fani LEONBlackspade / Tasarım Müdürü

Humanera, işe alım sürecimdeki uzmanlığı ve duyarlı yaklaşımıyla pozisyonun ve müşteri organizasyonunun içeriği hakkında tam ve açık bir yaklaşım sergiledi.Katkıda bulunan herkese teşekkürler.

Hakan DİZDAROĞLU Standard Profil / Proje Müdürü

İşe alım sürecini çok faydalı buldum. Humanera ekip üyelerinin rehberliği, ihtiyaç analizi, organizasyonunu aydınlatan çalışmalarla kendi ilgi alanımı ve yeteneklerimi keşfetme şansı buldum. Humanera ekip üyelerine destekleri için teşekkür ederim.

Ömer Çağlar YÜCEL Poujoulat Türkiye / Ülke Müdürü

HUMANERA Danışmanlık ile 2017 yılından sonra 2020 yılında yolum tekrar kesişti. Ülke halinde Corona virüsle mücadele ettiğimiz şu zor günlerde daha önce bir şekilde temas ettiği kişilere gösterdiği yaklaşım ve ilgi beni çok mutlu etti. Başarının anahtarının fark yaratabilmekte olduğuna inanan bir kişi olarak; İnsan Kaynakları Danışmanlığı fonksiyon ve süreçlerinde değerli çalışanları ile birlikte fark yaratan Humanera firmasının bu yolda emin adımlarla ilerlediğine inancım tam. İş dünyasına katkıları ve biz adaylara gösterdiği ilgi için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Can GÜNGÖRKimteks / Ürün Müdürü

Başvuru-Görüşmeler esnasında adaylarını en doğru şekilde yönlendirdiler. Sonuç odaklı yaklaşımları ile yeni şirkete yerleşmemde aktif rol oynadılar.Sonrasında, belirli periyotlarda şahsımı arayıp memnuniyet durumumu takip ettiler. Kendilerine teşekkürü borç bilirim.

Cenk DAĞTEKİNKıraç Elektrik / İhracat Müdürü

Humanera firması ile pandemi sürecini hem bireysel, hem de mevcut çalıştığım şirket ile birlikte nasıl geçirdiğimiz ile alakalı ve çalıştığım sektörün geleceği üzerine bir sohbet gerçekleştirdik. Bunun yanısıra bir IK firmasından beklentilerin neler olabileceği konusunda görüştük. Sohbetimiz her iki tarafın karşılıklı yorumlarıyla çok keyifli ve faydalı geçti. Ülke olarak zor bir dönemden geçtiğimiz bu dönemde,Humanera firması ile görüşmemiz, her iki taraf arasındaki ilişkiyi sıcak tutma adına atılmış profesyonel bir adımdı. Firma yetkilisi Damla Hn'a sıcak tavrı için teşekkür eder,firmaya ve kendilerine başarılar dilerim.