İş Ortaklarımızın Görüşleri

Ferit SARPER BEYLERBEYİ SARPER İÇECEK A.Ş. / Genel Müdürü

Humanera ile 2019 yılında çalışmaya başladık. Gerek İstanbul gerekse İzmir Ofislerinden almış olduğumuz destek bize İnsan Kaynakları alanında hız ve verimlilik kazandırdı. Yönetim olarak işlerimizi kolaylaştırmanın yanında, kısa zamanda güncel hayatlarına yansıyan uyarlamalar, ekip üyelerimiz üzerinde de pozitif bir etki yaratmaktadır. Hem operasyonel alanda aldığımız hizmetlerden hem de iş akışının ve çalışma ikliminin iyileştirilmesi konularındaki yönlendirmelerinden yararlanıyoruz. Humanera ile çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.

Ekin Doğu EKMEKÇİGİLBNP Paribas Cardif / Yetenek Kazanımı Yönetmeni

Humanera Danışmanlık ile çalışmaya başladığımız an itibariyle uzmanlıkları ve müşteri odaklı çözümleriyle işe alım sürecimizi başarılı bir şekilde yürütmemizi sağlamıştır. Kurum kültürünü, ekiplerin beklentilerini ve açık pozisyonlarımızda gereken yetkinlikleri doğru analiz ederek, sonuç odaklı yaklaşımlarıyla işe alım sürecimizde tereddüt etmeden destek alabileceğimiz bir iş ortağımızdır. Uzman danışman kadrosu, hızlı aksiyonları, dürüst ve iş birlikçi yaklaşımlarıyla fark yaratmaktadırlar. Humanera Danışmanlık ile işbirliğimizden oldukça keyif aldığımızı paylaşmak isterim.

Adaylarımızın Görüşleri

Fani LeonBlackspade / Designing and Pattern Division Head

İşe alınma sürecimde; bilgilendirme, görüşmelerdeki nezaketleri, doğru yönlendirmeleri ile hassasiyet ve tecrübe sahibi olduklarını, yaptığımız çalışmalarda gösterdiler. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hakan DİZDAROĞLUStandard Profil / Relocation Project Manager

Humanera Danışmanlık ekibi Standard Profil işe alınma sürecimde, bilgilendirme, organizasyon, ihtiyaç tespiti, yönlendirme vb konularda hassas olduklarını, tecrübe sahibi olduklarını gösterdi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.